Плита Electrolux LKK 520002 W білий (943 005 367)
Фото 6 |
Electrolux LKK 520002 W білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux LKK 520002 W білий
Усі ціни 35 →Плита комбінована Electrolux Multifunction LKK520002W | 12 918 грн. |
Комбінована плита Electrolux LKK520002W | 13 461 грн. |
Плита Electrolux LKK520002W | 12 611 грн. |
ELECTROLUX LKK520002W | 12 919 грн. |
Плита комбінована Electrolux LKK520002W | 14 239 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux LKK 520002 W
Ціни на Electrolux LKK 520002 W |
---|---|---|---|---|
Electrolux LKK 520002 W білий | від 12 611 грн. | 38 пропозицій | ||
Electrolux LKK 520002 X нержавіюча сталь | від 13 730 грн. | 41 пропозиція | ||
Electrolux LKK 520002 K чорний | від 12 691 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →