Плита Electrolux LKK 520002 K чорний
Фото 6 |
Electrolux LKK 520002 K чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux LKK 520002 K чорний
Усі ціни 26 →Плита комбінована Electrolux Multifunction LKK520002K | 13 269 грн. |
Комбінована плита Electrolux LKK520002K | 13 650 грн. |
Плита Electrolux LKK520002K | 12 691 грн. |
ELECTROLUX LKK520002K | 13 001 грн. |
Плита комбінована Electrolux LKK520002K | 13 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux LKK 520002 K
Ціни на Electrolux LKK 520002 K |
---|---|---|---|---|
Electrolux LKK 520002 W білий | від 12 611 грн. | 28 пропозицій | ||
Electrolux LKK 520002 X нержавіюча сталь | від 13 730 грн. | 30 пропозицій | ||
Electrolux LKK 520002 K чорний | від 12 691 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →