Витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120T
Відео 8Фото 18 | від 2 886 до 2 964 грн. Порівняти ціни 12 →Розмір:120 мм Продуктивність:195 м³/год Шум:31 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Electrolux Rainbow 9
Характеристики
Electrolux Rainbow EAFR-120T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Electrolux Rainbow EAFR-120T:
- Вага — 0.6 кг
- Модель Rainbow EAFR-120 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Rainbow EAFR-120T — має таймер вимкнення
- Модель Rainbow EAFR-120TH — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Electrolux Rainbow EAFR-120T
Колір:
Сортувати
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120 T White | 2 886 грн. |
Витяжний вентилятор ELECTROLUX RAINBOW EAFR-120T beige | 2 964 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120 T Beige | 2 886 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120 T Black | 2 886 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120 T Blue | 2 886 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
дешевая китайская поделка, с Electrolux общее только название нет привлекает внешний вид, но качество материалов, изготовление очень сильно желает лучшего, как оно попало в топ непонятно, автор написал статью абы было Alex: |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо