Витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-150TH
Відео 8Фото 18 |
Модифікації Electrolux Rainbow 9
Характеристики
Electrolux Rainbow EAFR-150TH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Electrolux Rainbow EAFR-150TH:
- Вага — 0.8 кг
- Модель Rainbow EAFR-150 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Rainbow EAFR-150T — має таймер вимкнення
- Модель Rainbow EAFR-150TH — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Electrolux Rainbow EAFR-150TH
Колір:
Сортувати
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-150 TH White | 4 144 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-150 TH Beige | 4 144 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-150 TH Black | 4 144 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-150 TH Blue | 4 144 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-150 TH Dark | 4 144 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
дешевая китайская поделка, с Electrolux общее только название нет привлекает внешний вид, но качество материалов, изготовление очень сильно желает лучшего, как оно попало в топ непонятно, автор написал статью абы было Alex: |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо