Ножний насос Elegant COMPACT 100 320
Elegant COMPACT 100 320 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elegant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elegant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elegant COMPACT 100 320
Усі ціни 6 →Насос ножной (аналог ALCA 202) COMPACT Elegant (100 320) | 378 грн. |
Насос двопоршневий Elegant [EL 100 320] | 449 грн. |
Насос ножний двопоршневий Elegant COMPACT 100 320 | 499 грн. |
Насос ножний ELEGANT COMPAСT двохциліндровий (EL 100 320) | 330 грн. |
Насос ножний двоциліндровий Elegant Compact EL 100 320 | 347 грн. |
Насос ножний двопоршневий Elegant COMPACT 100 320 | 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
https://www.youtube.com/watch?v=9kBIfzD0cXg