Ручний насос Elegant EL 100 375
Elegant EL 100 375 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elegant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elegant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elegant EL 100 375
Усі ціни 6 →Насос ручной металевий PLUS Elegant (100 375 / 9911) | 243 грн. |
Насос ручний (дерев'яна ручка) ELEGANT PLUS [100 375] | 219 грн. |
Насос ручний з деревяною ручкою Elegant 100 375 | 260 грн. |
Насос ручний Elegant Plus 100 375 (9911) металевий | 222 грн. |
Насос ручний металевий Elegant Plus EL 100 375 | 223 грн. |
Насос ручний з деревяною ручкою Elegant 100 375 | 310 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →