Бойлер ELEYUS WHQ 50 M
Фото 10 |
ELEYUS WHQ 50 M |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS WHQ 50 M
Усі ціни 26 →Водонагрівач Eleyus WHQ 50 M | 5 899 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Eleyus Whq 50 M | 5 400 грн. |
ELEYUS WHQ 50 M | 5 592 грн. |
Бойлер Eleyus Whq 50 M | 5 776 грн. |
ELEYUS WHQ 50 M | 5 564 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS WHQ 50 M
Ціни на ELEYUS WHQ 50 M |
---|---|---|---|---|
ELEYUS WHQ 35 M | від 4 500 грн. | 24 пропозиції | ||
ELEYUS WHQ 50 M | від 5 350 грн. | 27 пропозицій | ||
ELEYUS WHQ 80 M | від 6 350 грн. | 29 пропозицій |
Рекомендуємо