Струни Elixir Acoustic 80/20 Bronze PW Extra Light 10-47 (11000)
Elixir Acoustic 80/20 Bronze PW Extra Light 10-47 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elixir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elixir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elixir Acoustic 80/20 Bronze PW Extra Light 10-47
Струни для акустичної гітари Elixir 11000 Polyweb 80/20 Bronze Acoustic Ex | 868 грн. |
Струны Elixir AC PW EL | 903 грн. |
Струни для акустичної гітари Elixir 11000 Polyweb 80/20 Bronze Acoustic Ex | 499 грн. |
Струни для акустичної гітари Elixir 11000 Polyweb 80/20 Bronze Extra light | 903 грн. |
Струни для акустичної гітари Elixir AC PW EL (10/47) | 893 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →