Струни Elixir Acoustic Phosphor Bronze NW Light-Medium 12-56 (16077)
Elixir Acoustic Phosphor Bronze NW Light-Medium 12-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elixir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elixir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elixir Acoustic Phosphor Bronze NW Light-Medium 12-56
Струни для акустичної гітари Elixir 16077 Nanoweb Phosphor Bronze Acoustic | 927 грн. |
Струни Elixir 16077 NANOWEB Phosphor Bronze 12-56 Light-Medium | 945 грн. |
Струни для акустичної гітари Elixir 16077 Nanoweb Phosphor Bronze Light-Me | 951 грн. |
Струни для акустичної гітари Elixir PB NW LM (12/56) | 941 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →