Струни DAddario XS Phosphor Bronze 11-52 (XSAPB1152)
Фото 5 |
DAddario XS Phosphor Bronze 11-52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XS Phosphor Bronze 11-52
Усі ціни 6 →Струна для гітар Набір струн D'addario XSAPB1152 Xs Phosphor Bronze Custom | 830 грн. |
Струна для гитар Набор струн D'addario XSAPB1152 Xs Phosphor Bronze Custom | 831 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario XSAPB1152 Phosphor Bronze Custom Li | 824 грн. |
D'Addario XSAPB1152 XS Acoustic Phosphor Bronze Custom Light (11-52) | 830 грн. |
Струни DAddario XSAPB1152 XS Acoustic Phosphor Bronze 11-52 Custom Light | 945 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario XSAPB1152 XS PHOSPHOR BRONZE CUSTOM | 830 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →