Матрац EMM ComFort Hard 160x190
від 4 407 до 5 767 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 140 кг Висота:17 см |
Модифікації EMM ComFort Hard 16
Характеристики
EMM ComFort Hard 160x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM ComFort Hard 160x190
Сортувати
Матрас ЕММ Comfort Hard 160х190 + наматрасник в подарок | 5 242 грн. |
Матрац пружинний ComFort Hard 160x190 | 4 457 грн. |
Матрас ComFort Hard ортопедичний пружинний 160х190 см | 4 454 грн. |
Матрац двосторонній 160х190 EMM ComFort HARD | 4 407 грн. |
Ортопедичний матрац Comfort Hard, 160х190 | 5 767 грн. |
Матрац ComFort ComFort Hard 160x190 см (48783) | 4 456 грн. |
Матрац Sleep&Fly ортопедичний пружинний GA Online ComFort Hard 190x160см | 4 543 грн. |
Закрити
Рекомендуємо