Матрац EMM ComFort Hard 180x200
від 5 127 до 6 635 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 140 кг Висота:17 см |
Модифікації EMM ComFort Hard 16
Характеристики
EMM ComFort Hard 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM ComFort Hard 180x200
Сортувати
Матрас ЕММ Comfort Hard 180х200 + наматрасник в подарок | 6 031 грн. |
Матрац пружинний ComFort Hard 180x200 | 5 127 грн. |
Матрас ComFort Hard ортопедичний пружинний 180х200 см | 6 030 грн. |
Матрац двосторонній 180х200 EMM ComFort HARD | 5 992 грн. |
Матрац двосторонній 180х200 EMM ComFort HARD | 5 982 грн. |
Ортопедичний матрац Comfort Hard, 180х200 | 6 635 грн. |
Матрац Sleep&Fly ортопедичний пружинний GA Online ComFort Hard 200x180 см | 6 029 грн. |
Закрити
Рекомендуємо