Матрац EMM ComFort 1 160x190
від 3 909 до 4 355 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 100 кг Висота:15 см |
Модифікації EMM ComFort 1 16
Характеристики
EMM ComFort 1 160x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM ComFort 1 160x190
Сортувати
Матрас ЕММ Comfort 1 160х190 + наматрасник в подарок | 3 957 грн. |
Матрац пружинний ComFort 1 160x190 | 3 959 грн. |
Матрац односторонній 160х190 EMM ComFort 1 | 3 919 грн. |
Матрац односторонній 160х190 EMM ComFort 1 | 3 909 грн. |
Ортопедичний матрац COMFORT-1, 160х190 | 4 355 грн. |
Закрити
Рекомендуємо