Матрац EMM Scandi Horten 120x200
від 3 845 до 4 523 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Висота:7 см |
Модифікації EMM Scandi Horten 16
Характеристики
EMM Scandi Horten 120x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Scandi Horten 120x200
Топпер ЕММ Scandi Horten 120х200 + наматрасник в подарок | 4 523 грн. |
Міні-матрац скручений Scandi Horten 120x200 | 3 845 грн. |
Мініматрац Scandi Horten 120x200 | 4 523 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо