Матрац EMM Scandi Lofoten 120x200
від 4 489 до 4 938 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Висота:5 см |
Модифікації EMM Scandi Lofoten 16
Характеристики
EMM Scandi Lofoten 120x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Scandi Lofoten 120x200
Сортувати
Топпер ЕММ Scandi Lofoten 120х200 + наматрасник в подарок | 4 489 грн. |
Міні-матрац скручений Scandi Lofoten 120x200 | 4 489 грн. |
Мініматрац Scandi LOFOTEN, 120х200 | 4 938 грн. |
Матрац топер ортопедичний SCANDI LOFOTEN 120x200 см | 4 489 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо