Матрац EMM Scandi Horten 90x190
від 2 892 до 3 742 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Висота:7 см |
Модифікації EMM Scandi Horten 16
Характеристики
EMM Scandi Horten 90x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Scandi Horten 90x190
Сортувати
Топпер ЕММ Scandi Horten 90х190 + наматрасник в подарок | 3 401 грн. |
Міні-матрац скручений Scandi Horten 90x190 | 2 892 грн. |
Мініматрац Scandi Horten 90x190 | 3 402 грн. |
Мініматрац Scandi HORTEN, 90х190 | 3 742 грн. |
Матрац топер ортопедичний SCANDI HORTEN 90x190 см | 3 402 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо