Матрац EMM Scandi Lofoten 90x190
від 3 376 до 3 714 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Висота:5 см |
Модифікації EMM Scandi Lofoten 16
Характеристики
EMM Scandi Lofoten 90x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Scandi Lofoten 90x190
Сортувати
Топпер ЕММ Scandi Lofoten 90х190 + наматрасник в подарок | 3 376 грн. |
Міні-матрац скручений Scandi Lofoten 90x190 | 3 376 грн. |
Мініматрац Scandi LOFOTEN, 90х190 | 3 714 грн. |
Матрац топер ортопедичний SCANDI LOFOTEN 90x190 см | 3 376 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо