Змішувач Emmevi Luxor CR7004R
Фото 4 |
Emmevi Luxor CR7004R |
|
Змішувач має аератор з шарнірним з'єднанням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Luxor CR7004R
Усі ціни 9 →Змішувач для біде Emmevi ANUBIS BR7004R | 5 689 грн. |
Змішувач для біде EMMEVI LUXOR CR7004R хром | 3 276 грн. |
Змішувач для біде Emmevi ANUBIS RA7004R | 4 481 грн. |
Змішувач для біде Emmevi LUXOR BC7004R білий-хром з/пр | 5 915 грн. |
Змішувач для біде Emmevi LUXOR CR7004R хром з/пр | 3 276 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →