Овочечистка Empire EM-9593
Empire EM-9593 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Empire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Empire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Empire EM-9593
Усі ціни 9 →Овочечистка EMPIRE 9593 | 197 грн. |
Овочечистка Empire М-9593 | 238 грн. |
Овощечистка Empire М-9593 | 350 грн. |
Овощечистка Empire М-9593 | 238 грн. |
Овочечистка Empire EM9593 нержавіюча L 18 см | 227 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Empire EM-9593:
- Загальна довжина — 18 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →