Кухонний ніж Empire EM-9660
Empire EM-9660 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Empire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Empire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Empire EM-9660
Усі ціни 6 →Ніж EMPIRE для яблук пластик ЕМ 9660 | 68 грн. |
Ніж для нарізки Яблук Empire M-9660 | 246 грн. |
Ніж для нарізки Яблук Empire M-9660 | 134 грн. |
Ніж для нарізки яблука Empire EM9660 пластик/нержавіюча сталь 15см | 225 грн. |
Ніж для нарізки яблук Empire EM-9660 | 89 грн. |
Ніж для нарізки яблука Empire EM9660 пластик/нержавіюча сталь 15см | 114 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →