Кухонний ніж Empire EM-3147
Empire EM-3147 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Empire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Empire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Empire EM-3147
Усі ціни 12 →Ніж EMPIRE для стейку та сиру двосторонній 29см 3147 | 99 грн. |
Ніж бармена для сиру та стейку Empire М-3147 | 134 грн. |
Ніж для стейку та сиру Empire EM3147 двосторонній нержавіючий L29см | 171 грн. |
Ніж для стейка і сиру Empire 29 см EM-3147 0018894 | 83 грн. |
Ніж бармена для сиру і стейка Empire М-3147 | 134 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Empire EM-3147:
- Загальна довжина — 29 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →