Електролобзик EMTOP EJSW5701
Фото 9
EMTOP EJSW5701
Основне
Типпереносний
Споживана потужність570 Вт
Мін. частота800 ходів/хв
Макс. частота3000 хід/хв
Ріжуче обладнання
Маятниковий хід
РукояткаD-подібна
Глибина пропилу
Дерево85 мм
Сталь8 мм
Функції та можливості
Функціїрегулювання обертів
підключення пилососа
Інше
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Комплектаціяпрогумована рукоятка
захисний щиток (скоба)
3 пильних полотна
Вага2.3 кг
Офіційний сайтemtop.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMTOP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMTOP.
Купити EMTOP EJSW5701
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Комплектація: лобзик; пильне полотно - 3 шт; комплект додаткових вугільних щіток; картонна коробка. Напруга 220-240 В~50/60 Гц Вхідна потужність 570 Вт Швидкість холостого ходу 800-3000 об/хв Макс. товщина різання по дереву 65 мм Макс. товщина різання по сталі 8 мм Регулювання швидкості так Кількіст... щеь ступенів маятникового ходу 4 Вага (брутто) 2,3 кг
Bazaua.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
- Напруга 220-240 В~50/60 Гц - Вхідна потужність 570 Вт - Швидкість холостого ходу 800-3000 об/хв - Макс. товщина різання по дереву 65 мм - Макс. товщина різання по сталі 8 мм - Регулювання швидкості так - Кількість ступенів маятникового ходу 4 - Вага (брутто) 2,3 кг