Електролобзик EMTOP EJSW8001
EMTOP EJSW8001
глибокий пропилмаятниковий хід
Основне
Типпереносний
Споживана потужність800 Вт
Мін. частота800 ходів/хв
Макс. частота3000 хід/хв
Ріжуче обладнання
Маятниковий хід
Нахил підошви45 °
РукояткаD-подібна
Глибина пропилу
Дерево100 мм
Алюміній12 мм
Сталь10 мм
Функції та можливості
Функціїрегулювання обертів
безключова заміна пилки
підключення пилососа
Інше
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Комплектаціяпрогумована рукоятка
захисний щиток (скоба)
5 пильних полотен
Вага3.16 кг
Офіційний сайтemtop.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMTOP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMTOP.
Купити EMTOP EJSW8001
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Bazaua.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
- Напруга 220-240 В~50/60 Гц - Вхідна потужність 800 Вт - Швидкість холостого ходу 800-3000 об/хв - Продуктивність різання: дерево: 100 мм сталь: 10 мм - Кількість ступенів маятникового ходу 4 - Регулювання швидкості так - Алюмінієва основа так - Вага брутто 3,16 кг