Фільтр-подовжувач Voltronic Power F25
Фото 8 |
Voltronic Power F25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power F25
Усі ціни 7 →Voltronic F25 2500w 5 розеток 2м з вимикачем чорний (F25-Black) | 329 грн. |
Сетевой фильтр F25, 5 розеток EU, кнопка включения с индикатором, 2 м, 3х0 | 335 грн. |
Voltronic F25 Black 5 розеток, 2м 31682 | 409 грн. |
VOLTRONIC F25-Black | 359 грн. |
Voltronic F25 5 розетки 10A 2M з вимикачем білий | 328 грн. |
Voltronic F25 White 5 розеток, 2м 31683 | 409 грн. |
VOLTRONIC F25-White | 359 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →