ДБЖ EnerGenie UPS-RACK-1200 1200 ВА
![]() |
EnerGenie UPS-RACK-1200 1200 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Модификації EnerGenie UPS-RACK-1200
| Ціни на EnerGenie UPS-RACK-1200 |
|---|---|---|---|---|
| EnerGenie UPS-RACK-1200 1200 ВА | від 7 783 грн. | 1 пропозиція | ||
| EnerGenie UPS-RACK-1500 1500 ВА | від 10 679 грн. | 3 пропозиції | ||
| EnerGenie UPS-RACK-2000 2000 ВА | від 14 496 грн. | 2 пропозиції | ||