ДБЖ EnerGenie EG-UPSO-3000 3000 ВА
Фото 5 | 19 499 грн. Купити! EnerGenie 3000VA (EG-UPSO-3000) EG-UPSO-3000Telemart.uaЗ нами 10 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
EnerGenie EG-UPSO-3000 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації EnerGenie EG-UPSO-3000
Ціни на EnerGenie EG-UPSO-3000 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPSO-1000 1000 ВА | від 6 999 грн. | 27 пропозицій | ||
EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 ВА | від 14 999 грн. | 34 пропозиції | ||
EnerGenie EG-UPSO-3000 3000 ВА | від 19 499 грн. | 1 пропозиція |