ДБЖ EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 ВА
Фото 4 |
EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 ВА
Усі ціни 33 →EnerGenie EnerGenie EG-UPSO-2000 | 18 999 грн. |
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-2000 (EG-UPSO-2000) | 18 999 грн. |
EnerGenie 2000VA (EG-UPSO-2000) | 20 099 грн. |
Устройство бесперебойного питания EnerGenie EG-UPSO-2000, 2000VA (EG-UPSO- | 18 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації EnerGenie EG-UPSO-2000
Ціни на EnerGenie EG-UPSO-2000 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPSO-1000 1000 ВА | від 6 999 грн. | 27 пропозицій | ||
EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 ВА | від 14 999 грн. | 34 пропозиції | ||
EnerGenie EG-UPSO-3000 3000 ВА | від 19 499 грн. | 2 пропозиції |