ДБЖ EnerGenie EG-UPS-B650 650 ВА
EnerGenie EG-UPS-B650 650 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Простий інтерактивне ДБЖ для підтримки домашнього комп'ютера або робочого місця в офісі. Розрахований на живлення навантаження потужністю до 390 Вт та укомплектований герметичною 12-вольтовою батареєю ємністю 7 Агод. При живленні від мережі ДБЖ EnerGenie EG-UPS-B650 може працювати, виконуючи функції побутового стабілізатора, при напрузі в мережі від 165 до 275 В. Для підключення споживачів е/е передбачені дві розетки (типу Schuko), які знаходяться на задній поверхні корпусу . Прилад має функцію холодного старту — тобто, він може подавати струм для увімкнення комп'ютера або іншої техніки при знеструмленій мережі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Купити EnerGenie EG-UPS-B650 650 ВА
Усі ціни 51 →EnerGenie EnerGenie EG-UPS-B650 | 1 799 грн. |
ИБП 650 VA, Basic Series EnerGenie (EG-UPS-B650) | 1 799 грн. |
EnerGenie EG-UPS-B650 | 1 799 грн. |
Джерело безребійного живлення EnerGenie EG-UPS-B650 650VA | 1 799 грн. |
EnerGenie 650VA (EG-UPS-B650) | 2 083 грн. |
До покупки УПС мене підштовхнула сумна подія, після якої я втратив двотижневу роботу, файли якої зберігалися на SSD. Диск був не першої свіжості, захисту від раптового відключення енергії на ньому не було, і в результаті збою файлова система розсипалася так, що навіть фахівці з відновлення інформації спантеличено чухали ріпу і загадували кілька тижнів, щоб спробувати розібратися в проблемі. Про те, що є якісь гарантії відновлення, ніхто навіть не заїкався. Після такого збою працювати без УПС було вже ніяк неможливо, і я придбав цей варіант. Пристойна вихідна потужність дає час зберегти все, що потрібно, скопіювати результати на зовнішній вигляд або хмарний сервіс. За паспортом він тягне навантаження 510 ватів і це хороша цифра. Мій комп'ютер разом з монітором і роутером з'їдає від 150 до 250 ватів на годину. Так що безперебійник таке навантаження тягне "у легке". Спеціально проводив випробування, скільки він протримається до повного відключення (попередньо відрубавши SSD) і виходило щось близько 9-11 хвилин. В принципі, результат цілком гідний. За цей час можна багато встигнути зробити, файли скопіювати на HDD точно можна. Також непогано справляється з функціями стабілізатора. Є захист від перевантаження та від короткого замикання (вимикається). Вміє робити холодний старт, тобто подавати струм для старту комп'ютера за знеструмленої мережі. Є дворічна гарантія від виробника. Немає інструкції ні російською, ні українською. Те, що є англійською інструкцією назвати складно. Добре хоч органи управління та контролю абияк підписані. Розібрався самотужки, складного нічого немає. |
Модификації EnerGenie EG-UPS-B650
Ціни на EnerGenie EG-UPS-B650 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-B650 650 ВА | від 1 709 грн. | 51 пропозиція | ||
EnerGenie EG-UPS-B850 850 ВА | від 2 184 грн. | 50 пропозицій |