ДБЖ EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000 ВА
Фото 11 |
EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000 ВА 2000 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000 ВА
Усі ціни 11 →EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA (EG-UPSRACK-13) | 19 042 грн. |
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA (EG-UPSRAC | 16 999 грн. |
EnerGenie EG-UPSRACK-13 603813 | 16 999 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ EnerGenie EG-UPSRACK-13 | 15 129 грн. |
EnerGenie Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA | 16 999 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації EnerGenie EG-UPSRACK-13
Ціни на EnerGenie EG-UPSRACK-13 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPSRACK-12 2000 ВА | від 11 760 грн. | 3 пропозиції | ||
EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000 ВА | від 13 440 грн. | 12 пропозицій |