Проєктор Epson EH-TW6250 (V11HA73040)
Відео 11Фото 5 |
Проєктор з підтримкою 4К-дозвіл для затятих кіноманів та консольних геймерів. У справі модель покладається на технологію підвищення роздільної здатності картинки зі зсувом пікселів 4K PRO-UHD, яка дозволяє формувати 4К-зображення трьома матрицями LCD з діагоналлю 0.61 дюймів. UHE-лампа проєктора видає пікову яскравість на рівні 2800 лм, загалом вона здатна відобразити понад 1 млрд колірних відтінків.
Ще один жирний плюс моделі – підтримка трансляції HDR-контенту. Epson EH-TW6250 поставляється з попередньо встановленою ОС Android TV. При підключенні до мережі Wi-Fi проєктор може відтворювати відео безпосередньо із популярних стрімінгових сервісів. Максимальний розмір зображення, що проєктується, досягає 500 дюймів по діагоналі. З автоматичних регулювань моделі передбачили автокорекцію вертикальних трапецієподібних спотворень в межах ±30°. Масштабування, фокусування та горизонтальна корекція трапеції здійснюються вручну. За звуковий супровід трансляцій відповідає голосистий монодинамік потужністю 10 Вт. Основний інтерфейс підключення на борту проєктора - це HDMI порт версії 1.4.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Купити Epson EH-TW6250
Усі ціни 15 →Мультимедійний проектор Epson EH-TW6250 (V11HA73040) | 35 200 грн. |
Мультимедійний проектор Epson EH-TW6250 (V11HA73040) | 36 512 грн. |
Мультимедійний проектор Epson EH-TW6250 (V11HA73040) | 36 499 грн. |
Epson EH-TW6250 (V11HA73040) офіційна гарантія | 59 499 грн. |
Проектор Epson EH-TW6250 (V11HA73040) | 40 676 грн. |
Повна відсутність ефекту райдуги.
Вишеописанні недоліки нівеліруються під час перегляду відео. Там важливо, що по центру кадру. Є гарний оптичний зум. Не підходить для презентацій та читання тексту. По краях текст дуже поганий.
Для гри на Playstation нормально. Коли динамічна картинка, то не помічаєш змазування по краях. Але помічаєш на статичних елементах інтерфейсу та тексту. Пластикова передня лінза об'єктиву. Подряпалась після протирання мікрофіброю! Олексій Б: користуюся Epson EH-TW6250 менше місяця |
Горизонтальне зрушення тільки цифрове!
Вертикальний зсув - оптичний, це плюс, але чим більше зрушувати кадр-тим більше картинка зсувається до країв об'єктиву, і тим більше псується картинка.
Також, треба сказати, що спочатку зображення було не зведено за трьома кольорами. Синій колір вилазив згори, а червоний знизу. Але це можна виправити через меню. Див. фото до/після