Принтер Epson M1120
Відео 19Фото 8 |
Монохромний струменевий принтер, який цілком може використовуватися в якості невеликої монохромного «фабрики друку» і відмінно підійде для організації роботи невеликого офісу. Незважаючи на струминне пристрій принтер забезпечує високу «скорострільність» — до 32 сторінок у хвилину. При цьому максимальну якість зображення становить значних 1440x720 dpi. Друкована техніка використовує нестандартну друкувальну голівку.
Замість звичного картриджа задіяна ємність, яку можна швидко і легко поповнювати чорнилом. В комплекті з принтером Epson M1120 надається і ємність з головкою Ink lock. Штатного комплекту чорнила вистачає в середньому на 5000 сторінок. Фірмові чорнило створюються на базі швидковисихаючого пігменту, що дозволяє отпечатанному матеріалу залишатися максимально чітким і якісним протягом максимально тривалого терміну. Принтер оснащений модулем бездротового зв'язку Wi-Fi, що дозволяє синхронізуватися з ПК без зайвих дротів. Загалом же, крім високої швидкості друку, ця модель також забезпечує мінімальну собівартість друку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Купити Epson M1120
Усі ціни 68 →Принтер Epson M1120 (C11CG96405) | 7 800 грн. |
Струйный принтер EPSON M1120 с WiFi (C11CG96405) | 8 989 грн. |
Принтер Epson M1120 (C11CG96405) | 7 470 грн. |
Принтер А4 Epson M1120 Фабрика друку с WI-FI (C11CG96405) C11CG96405 | 8 989 грн. |
Принтер струменевий Epson M1120 Друк фабрики (C11CG96405) C11CG96405 | 8 989 грн. |
Друкувальне обладнання формує основну статтю прибутку компанії Epson. Свій внесок у неї робить і модель M1120 з нечисленних монохромних принтерів з інтегрованою СНПЧ.
Монохромний друк
Замість звичного картриджа у конструкції пристрою використовується ємність із друкуючою головкою Ink lock. Контейнер для чорнила має місткість 120 мл, чого вистачає на отримання приблизно 5 000 відбитків. Дозаправку контейнера можна легко здійснити самотужки без зайвих рухів тіла - спеціальний клапан не дасть чорнилам пролитися повз.
Високий темп
Принтер демонструє дуже високий темп друку монохромних документів – до 32 стор/хв. При цьому час холодного старту моделі становить 8 сек. Стільки пристрою знадобиться, щоб вивести на друк перший відбиток. За рахунок використання пігментних фарб відбитки висихають миттєво, а їх вміст не розмазується при механічних впливах або потраплянні води.
Друк «по повітрю»
Підключення пристрою до ПК реалізовано стандартним провідним способом і "по повітрю", для чого модель оснастили адаптером бездротового зв'язку Wi-Fi. Принтер підтримує технології хмарного друку Epson iPrint та Epson Email Print. Невелика вада моделі — несприйнятливість до щільного паперу (понад 90 г/м²). В цілому Epson M1120 послужить відмінним придбанням для невеликого офісу і буде доречним тим домашнім користувачам, хто потребує великих об'ємів монохромного друку.