Принтер Epson L8050 (C11CK37402)
Відео 4Фото 4 |
Високоякісний та сучасний принтер для друку професійних фотографій. Апарат чудово підходить для експлуатації як вдома, так і за умов малого офісу. У цій моделі використовується СНПЧ, що дозволяє досягти мінімальної собівартості роздруківки при збереженні насичених кольорів та найвищого рівня деталізації. Друкувальна головка Heat-Free Micro Piezo забезпечує якість зображення в межах 5760х1440 dpi.
Під кольорову та чорно-білу фарбу використовується по 180 дюз, що позитивно позначається на продуктивності друку. Текстові документи формату А4 створюються зі швидкістю близько 22 стор/хв, фотографія 10х15 см з'являється за 12 секунд. Принтер СНПЧ для фотографій Epson L8050 оснащується комплектом фарби для друку 3600 сторінок чорно-білого тексту та 2100 повнокольорових зображень.
Апарат використовує зручне підключення до Wi-Fi. Передбачено функцію мобільного друку Wi-Fi Direct. Є швидкий доступ до хмарного сховища Epson iPrint. Апарат пристосований для друку не лише на папері, принтер можна використовувати для маркування та декоративного оформлення DVD/CD-дисків та PVC-карток. Модель використовує недороге водорозчинне чорнило, що дозволяє зробити роздрук як ніколи економічним.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Купити Epson L8050
Усі ціни 45 →Принтер Epson L8050 з оригінальною СБПЧ та чорнилом | 15 449 грн. |
Принтер ink color A4 Epson EcoTank L8050 2222 ppm USB Wi-Fi 6 inks | 15 451 грн. |
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37402) | 22 279 грн. |
Принтер А4 кол. Epson L8050 з Wi-Fi (C11CK37403) C11CK37403 | 16 525 грн. |
Принтер EPSON EcoTank L8050 з Wi-Fi (C11CK37403) C11CK37403 | 16 525 грн. |