Принтер Epson EcoTank ET-1810 (C11CJ71401)
Відео 2Фото 12 |
Кольоровий струменевий принтер із заводською системою безперервної подачі чорнила (СНПЧ), низькою вартістю сторінки, підтримкою кольорового фотодруку та вбудованим модулем Wi-Fi 4 для бездротового друку з гаджетів. На відміну від старших моделей лінійки Epson EcoTank із СНПЧ, цей принтер не підтримує автоматичного двостороннього друку. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на активне використання в домашніх умовах та задоволення потреб малого бізнесу.
Кольоровий струменевий принтер Epson EcoTank ET-1810 забезпечує гідну швидкість виведення (стандартна якість ISO, ч/б 10 стр/хв, колір 5 стр/хв) та традиційно висока якість струменевого друку Epson з роздільною здатністю з фірмовою оптимізацією до 5760х1440 dpi. Заводська СНПЧ забезпечує низьку вартість відбитка, яка цілком порівнянна і найчастіше виявляється нижчою від вартості сторінки, надрукованої на недорогому офісному лазерному принтері. Повного об'єму чорнильних контейнерів СНПЧ достатньо для друку 4500 ч/б сторінок і 7500 сторінок у кольорі. Також варто відзначити підтримку фотодруку без полів (27 сек на формат 10х15 см) та здатність працювати папером різної густини (від 64 до 300 г/м²). До ПК, моноблока або ноутбука підключається за допомогою стандартного інтерфейсу USB.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Купити Epson EcoTank ET-1810
Epson EcoTank ET-1810 | 7 749 грн. |
БФП Epson ET-1810 (C11CJ71401) | 8 351 грн. |
Epson EcoTank ET-1810 | 7 938 грн. |
МФУ Epson ET-1810 (C11CJ71401) | 8 357 грн. |