Морозильна камера Ergo BD-146 177 л
Ergo BD-146 |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ergo BD-146 177 л
Усі ціни 7 →Морозильна камера Ergo BD-146 | 10 079 грн. |
Морозильна камера Ergo BD-146 | 9 582 грн. |
Морозильная камера Ergo BD-146 | 10 125 грн. |
ERGO BD-146 | 9 577 грн. |
Морозильник ERGO BD-146 | 12 554 грн. |
Морозильна камера ERGO BD-146 | 9 686 грн. |
Морозильна камера ERGO BD-146 | 11 043 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →