Морозильна камера Heinner HFF-N165F+ 165 л
Heinner HFF-N165F+ 2022 рік |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HFF-N165F+ 165 л
Усі ціни 25 →Морозильна камера Heinner HFF-N165F+ | 10 999 грн. |
Морозильна камера HEINNER HFF-N165F | 9 546 грн. |
Морозильная камера Heinner HFF-N165F+ | 9 484 грн. |
Морозильная камера Heinner HFF-N165F+ | 12 514 грн. |
HFF-N165F+ Морозильник heinner | 10 397 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →