Морозильна камера Interlux ILF-1144SF 168 л
Фото 5 |
Interlux ILF-1144SF |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interlux ILF-1144SF 168 л
Усі ціни 11 →INTERLUX ILF-1144SF | 8 820 грн. |
Морозильна камера INTERLUX ILF-1144SF | 8 774 грн. |
Морозильна камера Interlux ILF-1144SF | 8 870 грн. |
INTERLUX ILF-1144SF | 8 776 грн. |
Морозильная камера INTERLUX ILF-1144SF | 9 043 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →