Мікрохвильова піч Ergo EM-2040 чорний
Ergo EM-2040 2020 рікбез гриля |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ergo EM-2040 чорний
Усі ціни 35 →Ergo Ergo EM-2040 | 2 699 грн. |
Мікрохвильова піч Ergo EM-2040 | 2 699 грн. |
Мікрохвильова піч Ergo EM-2040 чорна | 2 699 грн. |
ERGO EM-2040 | 2 599 грн. |
ERGO EM-2040 | 2 586 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →