Мікрохвильова піч Ergo EM-2060 чорний
Відео 1Фото 21 |
Ergo EM-2060 2020 рікбез гриля |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ergo EM-2060 чорний
Усі ціни 42 →Ergo Ergo EM-2060 | 2 699 грн. |
Мікрохвильова піч Ergo EM-2060 чорна | 2 699 грн. |
Мікрохвильова піч Ergo EM-2060 | 2 699 грн. |
ERGO EM-2060 | 2 599 грн. |
Мікрохвильовка Ergo EM-2060 | 2 670 грн. |
ще 20 пропозицій
Купивши і повернувши назад. Дуже маленька, 20 л. Вона на 4 літри менша від моєї попередньої Samsung, яка також була 20 л. Все дешево, просто і гарно Її об'єм значно менший за 20 л. За замірами не більше 16 л. Andrew Trubchanin: користуюся Ergo EM-2070 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →