Зварювальний інвертор ERGUS WIG 250 HF CDI
ERGUS WIG 250 HF CDI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ERGUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ERGUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ERGUS WIG 250 HF CDI
Ergus WIG 250 HF CDi | 84 144 грн. |
Аргонно-дуговой сварочный аппарат ERGUS WIG 250 HF CDI | 91 094 грн. |
Трифазний апарат інверторного типу Ergus WIG 250 HF CDi | 98 498 грн. |
Ergus WIG 250 HF CDi | 84 994 грн. |
Додаткові функції і можливості зварювального апарата ERGUS WIG 250 HF CDI:
- 2/4-тактний зварювання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →