Сушарка для фруктів Esperanza Delicatesse (EKD003)
Відео 1Фото 3 |
Esperanza Delicatesse |
|
Відносно недорога сушарка фруктів торгової марки Esperanza-це прилад з 4 ярусами завантаження і подачею тепла від низу до верху. Нагрівальний елемент потужністю 250 Вт знаходиться в нижній частині корпусу, як власне і вентилятор, який сприяє рівномірному розподілу тепла. Хоча навіть незважаючи на таку конструкцію на нижніх рівнях висушування все одно може відбуватися швидше, ніж на верхніх.
Четвірка лотків і кришка зроблені з прозорого пластика, що додає наочності процесу обробки: відкривати прилад і порушувати раніше задані температурні режими зовсім не обов'язково. Сушарка фруктів Esperanza EKD 003 оснащена простим механічним управлінням — кнопкою включення і поворотним перемикачем. Разом з тим завдяки наявності термостата є гнучка можливість вибору температурного режиму в діапазоні від 35 до 70 °C. менші температури дозволяють заготовлювати сушені трави і зелень, а максимальні — легко готувати в'ялене м'ясо або рибу. До інших особливостей можна віднести досить компактні розміри (195x240x240 мм), що допоможе знайти для приладу місце для зберігання навіть на малогабаритній кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Купити Esperanza Delicatesse
Усі ціни 22 →Сушка для овочів і фруктів Esperanza EKD003 | 1 199 грн. |
Сушка Esperanza Delicatesse EKD003 | 1 309 грн. |
Сушарка для фруктів та овочів Esperanza EKD003 Delicatesse | 1 129 грн. |
Сушилка Esperanza Delicatesse EKD003 | 987 грн. |
Сушарка для овочів та фруктів Esperanza EKD003 | 1 079 грн. |