Мишка
Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX405 Cyborg (EGM405)
Фото 5 |
Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX405 Cyborg |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX405 Cyborg
Усі ціни 33 →Миша дротова Mouse MX405 CYBORG (3011380) | 219 грн. |
Игровая мышь Esperanza MX405 CYBORG | 219 грн. |
Мышка Esperanza MX405 CYBORG EGM405 | 245 грн. |
Esperanza MX405 Cyborg (EGM405) 400394 | 279 грн. |
Esperanza MX405 Cyborg EGM405 | 199 грн. |
ще 20 пропозицій
2 1 1 0 |
звичайна дешева ігрова мишка дешево, є підсвічування, гумове колосеко. Підсвічування тільки зелене, очиний пластик, через бічні кнопки видно всі нутрощі, через 1-3 тижні користування бічні кнопки зверху забиваються сміттям і складно почистити p0ster: користуюся Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX405 Cyborg більше року |
Не беріть цю мишку, після 6 місяців відвалилася бічна кнопка, потім провід відійшов від свого місця і висить, якість дуже погана, у мене мишка від траст дотепер жива на відміну від цієї. Велика Якість і міцність |
Найзвичайніша миша Через 3 роки починає випендрюватися ліва кнопка миші (постійно кликає двічі) Nevernight: користуюся Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX405 Cyborg більше року |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
anonim
21 січня 2020, 20:31
Не работает #
Мышка не риагирует на клики по ней и не отображается потклучение к компьютору (использую без коврика для неё
anonim
26 квітня 2017, 17:47
Как включить? #
все кнопки работают, а указатель не двигаеться,вроде выключенна, сенсер в низу
anonim
16 жовтня 2020, 12:11
Как отключить подсветку #
Какими кнопками клавиатуры отключаеться подсветка мышки ?Спасибо.
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →