Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX209 Claw (EGM209)
Відео 4Фото 5 |
Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX209 Claw |
|
Одна з найбільш доступних ігрових мишок на сучасному ринку. Маніпулятор Esperanza MX209 відрізняється симетричним дизайном, а для підключення до комп'ютера використовують дріт довжиною 1,5 м. Мишка отримала 5 кнопок управління і коліщатко скролінгу, при цьому 3 кнопки з колесом прокрутки розташовані на лицьовій стороні корпусі, а додаткові 2 знаходяться на одній з боковин. Головною особливістю маніпулятора є яскраве дизайнерське виконання — поверхня мишки отримала ефектний принт у вигляді модного спортивного логотипу.
При цьому декоративні елементи маніпулятора оснащені підсвічуванням. Незважаючи на бюджетну ціну, мишка здатна змінювати рівень роздільної здатності сенсора в широкому діапазоні значень: 800, 1200, 1600, 2400 dpi. Швидке і зручне перемикання DPI стане вагомою перевагою в будь-якій грі. Мишка відрізняється стабільністю і точністю. Потенціалу цього недорого маніпулятора вистачить, щоб приємно здивувати навіть досвідченого геймера. Корпусні матеріали максимально практичні, що забезпечує для користувача зручний хват.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Купити Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX209 Claw
Усі ціни 34 →Миша дротова Mouse MX209 Claw | 249 грн. |
Мышка Esperanza MX209 CLAW EGM209G | 248 грн. |
Esperanza MX209 Claw (EGM209G) EGM209G | 279 грн. |
Esperanza MX209 Claw (EGM209G) EGM209G | 249 грн. |
ESPERANZA Mouse MX209 CLAW EGM209G | 249 грн. |
Це просто жахлива миша, яку я бачив. Через кілька тижнів після покупки почали спрацьовувати дабл і навіть триплікліки на обох клавішах. Думав може у мене брак, але, почитавши відгуки на інших сайтах, зрозумів, що це норма для цієї миші. Взяв тільки тому, що моя миша зламалася і треба було терміново поміняти. У жодному разі не раджу до покупки !!!!!! Деяке підсвічування. Але за такі гроші і така зійде Їхня купа.
-Дабл кліки, або навіть більше на ПКМ, СКМ, ЛКМ. -Іноді заїдає перемикання швидкості. -Якщо вам потрібно відмалювати лінію із затиснутою ПКМ, то з разу 10-го вийде, при затисканні спрацьовує звичайне натискання. -Підсвічування ніколи не вимикається, навіть коли вимкнений ПК. А іноді по 2-3 дні не вмикається. -Я просто горю від цієї миші. -Я б скинув усе це на брак, але як я вже писав вище, я читав інші відгуки і зрозумів, що миша така із заводу Никита Александрович: користуюся Esperanza Wired Mouse for Gamers 6D Opt. USB MX209 Claw більше року |