Електрочайник ETA Ela Mini 8599 90040 сірий (ETA859990040)
Фото 5 |
ETA Ela Mini 8599 90040 2022 рікпідсвічування сірий червоний |
|
Порівняно недорога модель, примітна зменшеним корисним об'ємом і досить високою як для такого об'єму потужністю нагріву. Так, колба цього електрочайника готова прийняти до 1,2 літра води, що робить модель хорошим вибором для невеликого сімейства або навіть як дорожній чайник. При цьому для кип'ятіння води використовується прихований теплоелемент потужністю 2100 Вт, що забезпечує гранично високу швидкість нагріву.
Чайник успадкував від повнорозмірної модифікації Ela (без приставки Mini в назві) кришку з прозорою вставкою. Додатково є зовнішній вимірювач рівня води, але індикатор заповнення колби зміщений під рукоятку. Компактний електрочайник ETA Ela Mini може похвалитися наявністю фільтра, що обслуговується, з якісної мікросітки, завдяки якому вода буде очищатися від вапняної суспензії. Сталева чаша швидко нагрівається і тривалий час утримує тепло. На платформі є місце непомітного зберігання шнура.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Купити ETA Ela Mini 8599 90040 сірий
ETA ELA Mini 8599 90040 ELAMini859990040 | 899 грн. |
Електрочайник ETA ELA Mini 859990040 (ETA859990040) | 1 029 грн. |
Електрочайник ETA ELA Mini 8599 90040 | 899 грн. |
Електрочайник ETA ELA Mini 8599 90040 1.2 л | 1 099 грн. |
Модификації ETA Ela Mini 8599 90040
Ціни на ETA Ela Mini 8599 90040 |
---|---|---|---|---|
ETA Ela Mini 8599 90040 сірий | від 899 грн. | 4 пропозиції | ||
ETA Ela Mini 8599 90010 червоний | від 1 149 грн. | 3 пропозиції |