Електрочайник ETA Ela Mini 8599 90010 червоний (ETA859990010)
Фото 4 |
ETA Ela Mini 8599 90010 2022 рікпідсвічування сірий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Ela Mini 8599 90010 червоний
ETA ELA Mini 8599 90010 ELAMini859990010 | 1 149 грн. |
Електрочайник ETA ELA Mini 8599 90010 Red (ETA859990010) | 1 149 грн. |
Електрочайник ETA ELA Mini 8599 90010 | 1 149 грн. |
Модификації ETA Ela Mini 8599 90010
Ціни на ETA Ela Mini 8599 90010 |
---|---|---|---|---|
ETA Ela Mini 8599 90040 сірий | від 899 грн. | 4 пропозиції | ||
ETA Ela Mini 8599 90010 червоний | від 1 149 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →