Кавоварка Sencor SES 4900SS сріблястий
Фото 15 |
Sencor SES 4900SS сріблястий сріблястий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SES 4900SS сріблястий
Усі ціни 7 →Ріжкова кавоварка еспресо Sencor SES 4900SS | 7 549 грн. |
Кавоварка Sencor Ses 4900SS | 7 804 грн. |
Ріжкова кавоварка Sencor SES 4900SS (УЦІНКА) | 6 000 грн. |
Рожкова кавоварка еспресо Sencor SES 4900SS | 7 143 грн. |
Кофеварка Sencor SES 4900 SS | 7 735 грн. |
Кавоварка Sencor SES 4900SS | 9 090 грн. |
Рожкова кавоварка еспресо Sencor SES 4900SS | 8 613 грн. |
Модификації Sencor SES 4900SS
Ціни на Sencor SES 4900SS |
---|---|---|---|---|
Sencor SES 4900SS сріблястий | від 6 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Sencor SES 4700BK чорний | від 7 938 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →