Слайсер ETA Tempo 1094 90000 (ETA109490000)
Фото 8 |
ETA Tempo 1094 90000 |
|
Складна конструкція для компактного зберігання
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Tempo 1094 90000
Усі ціни 9 →Скиборізка (слайсер) Eta Tempo (109490000) | 2 079 грн. |
Скиборізка Eta Tempo (109490000) | 2 600 грн. |
Ломтерезка ETA Tempo 109490000 | 2 025 грн. |
ETA Tempo 1094 90000 Tempo109490000 | 2 399 грн. |
Скиборізка ETA Tempo 1094 90000 (ETA109490000) | 2 169 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →