Сходи Werk LZ3212B 770 см (35278)
Werk LZ3212B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werk LZ3212B 770 см
Усі ціни 10 →Лестница Werk универсальная LZ3212B, 3х12 (35278) 35278 | 9 341 грн. |
Драбина трисекційна розкладна WERK 3х12 сходинок (35278) | 15 856 грн. |
Драбина Werk універсальна LZ3212B, 3х12 (35278) 35278 | 10 312 грн. |
Драбина універсальна Werk LZ3212B 111626 | 7 297 грн. |
Werk Драбина Werk універсальна LZ3212B, 3х12 (35278) 35278 | 10 312 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →