Стрем'янка Eurogold 218 133 см
Eurogold 218 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurogold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurogold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurogold 218 133 см
Усі ціни 15 →Стрем'янка EuroGold Steel home 218 (8 ступенів) | 1 888 грн. |
Раздвижная лестница EuroGold Steel home 218 | 1 710 грн. |
Металева драбина-стрем'янка EuroGold Steel home 218 (8 сходинок) | 1 985 грн. |
Лестница Eurogold STEEL HOME 218 BLUE (EG-218 BLUE) ЕГ-218 BLUE | 2 025 грн. |
Стрем'янка Eurogold STEEL HOME 8 сходинок (218) | 2 124 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →