Витяжний вентилятор Europlast EA E-extra E-extra EA125
Модифікації Europlast EA E-extra 9
Характеристики
Europlast E-extra EA125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Europlast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Europlast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Europlast EA E-extra E-extra EA125
Колір:
Сортувати
Europlast Europlast EA125 | 1 457 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast EA125 | 999 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-EXTRA EA125A з кульковим підшипником антра | 1 579 грн. |
Europlast Europlast EA125A | 1 579 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-EXTRA EA125 з кульковим підшипником білий | 1 457 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-extra EA125 | 1 457 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-extra EA125A | 1 579 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-EXTRA EA125 з кульковим підшипником білий | 1 269 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-EXTRA EA125A з кульковим підшипником антра | 1 469 грн. |
Закрити
Рекомендуємо