Витяжний вентилятор VENTS D 125 DB
Відео 17 | від 1 255 до 1 556 грн. Порівняти ціни 6 →Розмір:125 мм Продуктивність:180 м³/год Шум:35 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації VENTS D 61
Характеристики
VENTS 125 DB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 125 DB:
- Вага — 0.74 кг
- Споживання струму — 0.1 A
Де купити VENTS D 125 DB
Сортувати
Вентс Вентс 125 ДВ | 1 428 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 125 ДВ | 1 428 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 125 ДВ | 1 428 грн. |
Вентилятори Vents 125 ДВ 0000217156 | 1 255 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 ДВ | 1 428 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 ДВ ДО | 1 556 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо